Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення Змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття:

Створення сприятливих організаційних умов для реалізації права споживачів телекомунікаційних послуг в частині замовлення та/або отримання телекомунікаційних послуг із перенесення абонентського номера

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення Змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг» оприлюднений 01.08.2014 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення Змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг» просимо надсилати до НКРЗІ протягом одного місяця з дати його оприлюднення в електронному вигляді на електронну адресу: das@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення Змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг» (станом на 30.03.2015)

Зміни до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг (станом на 30.03.2015)

Аналіз регуляторного впливу  до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення Змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг» (станом на 30.03.2015)