​Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»

Розробник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття:
Створення сприятливих організаційних умов та усунення перешкод при реалізації права споживачів телекомунікаційних послуг в частині замовлення та/або отримання телекомунікаційних послуг із перенесення абонентського номера.

Інформація про оприлюднення:
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» оприлюднений 01.08.2014 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» просимо надсилати до НКРЗІ протягом одного місяця з дати його оприлюднення в електронному вигляді на електронну адресу: das@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» (станом на 01.08.2014)

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»