​Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку надання послуг із перенесення абонентських номерів»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку надання послуг із перенесення абонентських номерів»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття:

Забезпечення реалізації права споживачів телекомунікаційних послуг в частині замовлення та/або отримання телекомунікаційних послуг із перенесення абонентських номерів відповідно до пункту 16-1 частини 1 статті 32 Закону України «Про телекомунікації».

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку надання послуг із перенесення абонентських номерів» оприлюднений 01.08.2014 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку надання послуг із перенесення абонентських номерів» просимо надсилати до НКРЗІ протягом одного місяця з дати його оприлюднення в електронному вигляді на електронну адресу: das@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку надання послуг із перенесення абонентських номерів»  (станом на 12.06.2015)

Порядок надання послуг із перенесення абонентських номерів (станом на 12.06.2015)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку надання послуг із перенесення абонентських номерів» (станом на 12.06.2015)