Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування»

Повідомлення

про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ „Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування“

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття проекту:

Метою прийняття проекту акту є удосконалення порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України у смугах радіочастот загального користування та приведення його у відповідність до Закону України „Про радіочастотний ресурс України“ у зв’язку з внесенням до нього змін Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру“ від 09.04.2014 № 1193-VII.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ „Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування“ оприлюднений 25 липня 2014 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці “Регуляторна діяльність НКРЗІ”“ підрубриці „Проекти регуляторних актів“

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ „Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування“ просимо надсилати до НКРЗІ до 22 серпня 2014 року в електронному вигляді на електронну адресу v.guda@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування»