Сектор забезпечення діяльності та комунікацій Голови НКЕК

Завідувач сектору

Півень Богдана Леонідівна

044 278 97 93

044 202 00 10

 

office@nkrzi.gov.ua

bp@nkrzi.gov.ua

Основні функції Сектору забезпечення діяльності та комунікацій Голови НКЕК

  1. Забезпечення взаємодії Голови НКЕК з Верховною Радою України, Адміністрацією Президента України, Кабінетом Міністрів України, іншими органами державної влади, а також з підприємствами, установами, організаціями, громадськими об’єднаннями тощо.
  2. Опрацювання документів, що надходять на ім’я Голови НКЕК, та подання йому на розгляд пропозицій за результатами їх опрацювання.
  3. Підготовка інформаційних матеріалів, проектів виступів, доповідей, матеріалів для прес-конференцій та брифінгів Голови НКЕК.
  4. Підготовка пропозицій Голові НКЕК щодо виконання актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
  5. Участь в організації зустрічей, нарад, конференцій, інших публічних заходів, в яких передбачається участь Голови НКЕК, підготовка відповідних матеріалів.
  6. Забезпечення взаємодії Голови НКЕК з представниками засобів масової інформації та громадськістю. Забезпечення інформаційного супроводу заходів, які проводяться за участю Голови та членів НКЕК, підготовка відповідних повідомлень для розміщення на офіційному веб-сайті НКЕК.
  7. Організація інформаційних кампаній з метою висвітлення діяльності НКЕК.