Департамент економічного аналізу

Директор департаменту

Барабін Андрій Юрійович

044 202 00 31

a.barabin@nkrzi.gov.ua

Основні функції Департаменту економічного аналізу

1. Проведення аналізу ринків телекомунікаційних послуг та послуг поштового зв’язку.

2. Підготовка пропозицій щодо забезпечення ринкової збалансованості та вдосконалення механізму державного регулювання у сфері телекомунікацій, інформатизації, користування радіочастотним ресурсом, надання послуг поштового зв’язку.

3. Підготовка пропозицій щодо формування та реалізації державної тарифної політики у сфері телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом та надання послуг поштового зв’язку, а також проведення моніторингу цін у зазначених сферах.

4. Підготовка пропозицій щодо удосконалення економічних умов взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж, порядку взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій.

5. Регулювання взаємодії операторів телекомунікацій при взаємоз’єднанні телекомунікаційних мереж, у тому числі щодо послуг пропуску трафіку.

6. Підготовка пропозицій щодо встановлення розрахункових такс за послуги пропуску трафіка до телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринках послуг пропуску трафіка.

7. Підготовка для подання до Антимонопольного комітету України матеріалів, що містять дані про ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.