Засідання від 28.02.2014

28 лютого 2014 року відбулося чергове засідання Координаційної Ради об’єднання підприємств у галузі телекомунікацій, інформатизації та Інтернет «Український мережевий інформаційний центр».

Основними питаннями, що планувалися до розгляду на засіданні були:

1. Розгляд підсумків громадського обговорення Положення про Комісію з досудового вирішення доменних спорів та затвердження остаточної редакції у версії 2.0.

2. Затвердження персонального складу Комісії з досудового вирішення доменних спорів.

3. Розгляд підсумків громадського обговорення Порядку розв’язання доменних спорів та затвердження остаточної редакції у версії 2.0.

4. Розгляд пропозицій Адміністратора домену .УКР Гончарука Юрія Володимировича щодо змін до Тимчасових правил реєстрації та користування доменними іменами в домені .УКР (версія 5.0) стосовно термінів пріоритетної реєстрації в домені .УКР.

5. Різне.

За результатами засідання було вирішено:

1. Затвердити «Положення про Комісію з досудового вирішення доменних спорів» у версії 2.0. з урахуванням наданих зауважень та пропозицій.

2. Включити до персонального складу Комісії з досудового вирішення доменних спорів наступних персон.

з/п

ПІБ

Посада на яку претендує

1.

Жарінова Алла Георгіївна

Голова Комісії

2.

Шестак Іван Михайлович

Заступник Голови Комісії

3.

Куліков Олександр Петрович

Член Комісії

4.

Щербакова Олена

Член Комісії

5.

Пазюк Андрій Валерійович

Член Комісії

6.

Афян Артем Артурович

Член Комісії

3. Затвердити «Порядок розв’язання доменних спорів у версії 2.0».

4. Надати право Адміністратору зменшити терміни, вказані у пунктах 4.1.7.2. та 4.1.7.3. Тимчасових правил реєстрації та користування доменними іменами в домені .УКР (версія 5.0) з 2-х місяців до 1-го місяця в залежності від ситуації на ринку.


Протокол засідання Координаційної Ради об’єднання підприємств «Українського мережевого інформаційного центру» від 28.02.2014 № 18.