Засідання від 31.01.2014

31 січня 2014 року відбулося чергове засідання Координаційної Ради об’єднання підприємств у галузі телекомунікацій, інформатизації та Інтернет «Український мережевий інформаційний центр».

Основними питаннями, що планувалися до розгляду на засіданні були:

1. Інформація керівника Робочої групи домену .УКР з підготовки проектів документів на засідання Координаційної Ради об’єднання підприємств “Український мережевий інформаційний центр” Котенка Григорія Михайловича та Адміністратора домену .УКР Гончарука Юрія Володимировича про проведену роботу.

2. Розгляд пропозицій Робочої групи щодо внесення змін до Тимчасових Правил реєстрації і користування доменними іменами в домені .УКР та схвалення нової редакції у версії 5.0.

3. Розгляд пропозицій Робочої групи до Угоди про акредитацію Реєстратора та затвердження у версії 4.0.

4. Розгляд пропозиції Адміністратора домену .УКР Гончарука Юрія Володимировича щодо продовження термінів V етапу пріоритетної реєстрації в домені .УКР.

5. Розгляд підсумків громадського обговорення Положення про Комісію з досудового вирішення доменних спорів та затвердження остаточної редакції у версії 2.0.

6. Затвердження персонального складу Комісії з досудового вирішення доменних спорів.

7. Розгляд підсумків громадського обговорення Порядку розв’язання доменних спорів та затвердження остаточної редакції у версії 2.0.

8. Інформація директора ОП УМІЦ Гончарука Юрія Володимировича щодо положень Статуту унітарного підприємства “Центр компетенції українського сегменту мережі Інтернет”.

За результатами засідання було вирішено:

1.Доручити директору ОП УМІЦ Гончаруку Ю. В. до 1 березня 2014 року підготувати фінансовий звіт з діяльності ОП УМІЦ та надати його членам Координаційної Ради ОП УМІЦ для ознайомлення.

2.Схвалити нову редакцію «Тимчасових Правил реєстрації і користування доменними іменами в домені .УКР».

3.Затвердити нову редакцію документу «Угода про акредитацію реєстратора».

4.Подовжити термін V етапу пріоритетної реєстрації в домені .УКР на 1 місяць до 04 березня 2014 року.

5.Перенести розгляд питань 5, 6 та 7 Порядку денного на наступне засідання Координаційної Ради ОП УМІЦ.

6.Провести наступне засідання Координаційної Ради ОП УМІЦ 28 лютого 2014 року.

7.Директору ОП УМІЦ Гончаруку Ю.В. провести державну реєстрацію Унітарного підприємства “Центр компетенції українського сегменту мережі Інтернет”.

Протокол засідання Координаційної Ради об’єднання підприємств «Українського мережевого інформаційного центру» від 31.01.2014 № 17.