Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, органом державного ринкового нагляду у межах сфери своєї відповідальності»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Метою прийняття даного законопроекту є визначення НКРЗІ органом державного ринкового нагляду у межах сфери своєї відповідальності щодо вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів з використання на території України виключно радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, використання яких дозволено в Україні в смугах частот загального користування.

Інформація про оприлюднення:

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, органом державного ринкового нагляду у межах сфери своєї відповідальності» було оприлюднено 18 лютого 2014 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці "Регуляторна діяльність Комісії", підрубриці "Регуляторні акти".

Пропозиції та зауваженнядо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, органом державного ринкового нагляду у межах сфери своєї відповідальності» просимо надсилати до НКРЗІ до 31 березня 2014 року у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001, та у електронному вигляді на електронні адреси: kas@nkrzi.gov.ua, nvi@nkrzi.gov.ua.