Семінар "Рішення IBM для управління бізнес-процесами BPM"

6 листопада 2013 року на базі НКРЗІ компанією IBM проведено семінар за темою “IBM – Business Process Manager” за участю провідних фахівців компанії IBM та представників НКРЗІ. Серед учасників цього заходу були присутні:

від IBM:
Євген Сергійович Пасічнюк – керівник напрямку WebSphere, IBM Ukraine;
Ілля Сергійович Захаров – технічний спеціаліст WebSpher IBM Східна Європа/Азія.

від НКРЗІ:
Поліщук Ірина Юріївна – член НКРЗІ;
Шестак Іван Михайлович – керівник Апарату НКРЗІ;
Куліш Євген Борисович – радник Голови НКРЗІ;
Котенок Григорій Михайлович – директор Департаменту координації загальнодержавних проектів з інформатизації НКРЗІ;
представники Департаменту координації загальнодержавних проектів з інформатизації.

В ході семінару Ілля Захаров представив рішення IBM при впровадженні BPM, як єдиного інструментарію, що вирішує повний цикл реалізації бізнес-процесів (від моделювання задачі до повного впровадження в експлуатацію).

Особливістю впровадження BPM IBM є безперервність етапів створення (проектування), використання, оптимізації процесу на єдиним наборі даних.

Особливий інтерес було виявлено до складу, архітектури побудови, стаціонарної та мобільної платформі використання Business Process Manager IBM, технічної реалізації графічного методу опису бізнес-процесів.

В ході проведення презентації неодноразово виникали дискусії щодо підходів реалізації бізнес-процесів для різних сфер діяльності. Особливу увагу було приділено досвіду компанії IBM в реалізації окремих процесів виробничої діяльності. Було продемонстровано приклад практичного моделювання бізнес-процесів.