Запит щодо можливості надання послуг доступу до Інтернету

Щодо надання інформації операторами, провайдерами телекомунікацій, які надають послуги проводового та безпроводового доступу до Інтернету

22.12.2020 прийнято рішення НКРЗІ № 513 «Про надання операторам, провайдерам телекомунікацій запиту на отримання інформації». Відповідно до пунктів 1 та 2 зазначеного рішення операторам, провайдерам телекомунікацій, телекомунікацій, які надають послуги проводового та безпроводового доступу до Інтернету, в термін до 12 січня 2021 року необхідно надати НКРЗІ інформацію щодо можливості фактичного надання послуги проводового та безпроводового доступу до Інтернету станом на 01.12.2020 за відповідною формою.

У разі якщо у оператора, провайдера телекомунікацій інформація щодо можливості фактичного надання доступу до мережі Інтернет не змінилася з дати останньої поданої інформації, Запит все одно потрібно подати і таким чином актуалізувати дані станом на 01.12.2020. 

Рішенням НКРЗІ від 12.01.2021 № 10 «Про внесення змін до рішення НКРЗІ від 22.12.2020 № 513» операторам, провайдерам телекомунікацій продовжено термін надання запитуваної інформації до 25 січня 2021 року.
Відповідно до пунктів 1 та 2 зазначеного рішення операторам, провайдерам телекомунікацій, телекомунікацій, що надають послуги проводового та безпроводового доступу до Інтернету, в термін до 25 січня 2021 року необхідно надати НКРЗІ інформацію щодо можливості фактичного надання послуги проводового та безпроводового доступу до Інтернету станом на 01.12.2020 за відповідною формою.

Інструкція щодо заповнення «Запиту про надання інформації щодо можливості надання послуг проводового та безпроводового доступу до Інтернету» в НКРЗІ-СЕЗ

Звертаємо увагу, що інформація (відповідь на запит) надається операторами, провайдерами телекомунікацій в електронній формі на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет в розділі «Операторам, провайдерам» за допомогою відповідних програмних засобів з накладанням кваліфікованого електронного підпису (через Систему електронної звітності НКРЗІ).

ВХІД У СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОННОЇ ЗВІТНОСТІ