Рішення № 843 від 23.12.2014
Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про плани заходів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з імплементації деяких актів законодавства ЄС»

Розглянувши проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про плани заходів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з імплементації деяких актів законодавства ЄС», надісланий листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.12.2014 № 7/12-14926, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про плани заходів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з імплементації деяких актів законодавства ЄС» без зауважень.

2. Департаменту стратегії розвитку інформаційного суспільства та інформатизації забезпечити в установленому порядку направлення відповіді Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

В.о. Голови НКРЗІ

О.Скляров