Рішення № 817 від 16.12.2014
Про розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»

Розглянувши проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», надісланого листом Міністерства соціальної політики України від 08.12.2014 № 14597/0/14-14/10 та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» із зауваженням.

2. Погодити проект відповіді до Міністерства соціальної політики України про результати розгляду цього проекту Закону.

3. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку  направити відповідь до Міністерства соціальної політики України про результати розгляду цього проекту Закону.

4. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

О.Животовський