Рішення № 776 від 25.11.2014
Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з питань регулювання зв’язку України»

Відповідно до частини другої статті 14 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», пункту 16 розділу І та пункту 4 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру», Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 року № 1067, та у зв’язку з листом Міністерства юстиції України від 30 січня 2013 року № 10.1-19/9, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти за основу проект рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з питань регулювання зв’язку України», що додається.

2. Установити строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту, з дня його оприлюднення до 29 грудня 2014 року.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Голова НКРЗІ

О.Животовський