Рішення № 558 від 12.08.2014
Про розгляд проекту Закону України «Про створення вільної економічної зони Криму та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованої території України»

Враховуючи прийнятий за основу та підготовлений до другого читання проект Закону України «Про створення вільної економічної зони Криму та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованої території України», реєстраційний номер 4032а від 06.06.2014 та звернення до НКРЗІ операторів телекомунікацій з проблемними питаннями, пов’язаними із здійсненням ними своєї діяльності в Автономній Республіці Крим, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації
ВИРІШИЛА:

1. Підтримати проект Закону України «Про створення вільної економічної зони Криму та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованої території України», реєстраційний номер 4032а від 06.06.2014, із пропозиціями.
2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку підготувати і направити відповідь Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Кабінету Міністрів України.
3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.


Голова НКРЗІ

О. Животовський