Перелік інформації, яку необхідно подати для участі в конкурсі

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби  таку інформацію:

            прізвище, ім’я, по батькові кандидата;
            реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
            підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;            
          відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, визначеній в умовах конкурсу, та на керівних посадах (за наявності відповідних вимог);

  • заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
  • копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву.

За довідками звертатися до Управління персоналу за тел.+380 96 772 35 11


Корисна інформація для осіб, які бажають взяти участь у конкурсі

Першочерговим кроком при поданні інформації для участі у конкурсі є отримання електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) шляхом звернення до відповідного акредитованого центру сертифікації ключів. Перелік суб’єктів, які надають послуги, пов’язані з ЕЦП, можна знайти за посиланням

Наступним кроком є складання іспиту на рівень володіння державною мовою для отримання відповідного сертифіката, копію якого необхідно подавати для участі у конкурсі.

Звертаємо увагу, що Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою) має підтверджувати рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Такими рівнями для осіб, які претендують на призначення на посади державних службовців, визначено рівень вільного володіння першого ступеня (С1) або рівень вільного володіння другого ступеня (С 2). На сайті Національної комісії зі стандартів державної мови можна дізнатися як зареєструватися на іспит? та отримати іншу корисну інформацію.

Корисна інформація для переможців конкурсу

Відповідно до статті 26 Закону України «Про державну службу» перед призначенням на посаду державної служби переможець конкурсу подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, якщо така декларація не подавалася раніше.

Перед заповненням електронної декларації пропонуємо ознайомитися:
- зі статтею 46 Закону України «Про запобігання корупції»;
- з інформацією, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації, розміщеною на вебсайті НАЗК за таким посиланням https://cutt.ly/4tKaToz;
-  корисним посиланням для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.