Перелік та зразки документів

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б», також подає до конкурсної комісії заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву.

За довідками звертатися до Управління персоналу за тел. (044) 202 00 37


Корисна інформація
щодо електронного декларування для осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі

Першочерговим кроком щодо подання електронної декларації є отримання електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП), що здійснюється суб’єктом декларування шляхом звернення до відповідного акредитованого центру сертифікації ключів.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 145-р акредитований центр сертифікації ключів при Державній фіскальній службі здійснює заходи із забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису суб’єктам декларування на безоплатній основі.

Перелік інших суб’єктів, які надають послуги, пов’язані з ЕЦП, можна знайти за посиланням.

Перед заповненням електронної декларації пропонуємо ознайомитися:

  • зі статтею 46 Закону України «Про запобігання корупції»;
  • з роз’ясненнями щодо застосування окремих положень вказаного Закону стосовно заходів фінансового контролю за посиланням
  • з роз’ясненнями НАЗК за посиланням;
  • корисним посиланням для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.