КОЛЕСНИК Ігор Іванович

 


Освіта повна вища: Національна академія оборони України, магістр державного військового управління; Академія Збройних Сил України, магістр військового управління

Науковий ступінь: кандидат військових наук (2019 р.), дисертація за спеціальністю військова кібернетика, системи управління та зв’язок

Відзначений десятьма відомчими відзнаками, у тому числі вогнепальною та холодною зброєю, нагороджений трьома орденами, двома медалями.

Генерал-полковник у відставці

ДОСВІД РОБОТИ:

Збудував успішну кар’єру військового від командира мотострілецького взводу Прикарпатського воєнного округу у 1987 році до посади першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України, з якої звільнений у відставку у листопаді 2019 року.

У 2014-2017 роках брав безпосередню участь у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей на посадах керівника сектора, двічі Першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (керівника Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей).

З листопада 2019 року обіймав посаду радника генерального директора з питань безпеки державного підприємства «Український державний центр радіочастот», з якої звільнений у червні 2021 року.

Указом Президента України від 25 червня 2021 року № 271/2021 «Про призначення членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації» призначений членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Із лютого 2022 року продовжує здійснювати свої повноваження на посаді члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку відповідно до пункту 5 розділу ІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку».