Рішення №1790 від 10.12.2009
Про схвалення Змін до Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку

10.12.2009 № 1790

Відповідно до статей 18, 44 Закону України «Про телекомунікації» Національна комісія з питань регулювання зв’язку України
ВИРІШИЛА:

1. Схвалити Зміни до п. 4.1.31 Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку, затверджених рішенням НКРЗ від 26.01.2006 р. № 179, наступного змісту:
слова «узагальнена база даних кодів» замінити на слова «білий список узагальненої бази даних кодів» у відповідних відмінках.

2. Доручити Департаменту ліцензування та радіочастот разом з Юридичним управлінням направити рішення на погодження до заінтересованих органів державної влади.

3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення діяльності оприлюднити рішення на веб-сайті НКРЗ та в офіційному бюлетені НКРЗ.


Голова C. Колобов