Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Врегулювання відносин, пов’язаних із захистом прав споживачів під час замовлення, отримання контент-послуг та відмови від них

Інформація про оприлюднення: 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені 18 вересня 2019 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти». За результатами обговорення пропозицій та зауважень до проекту постанови від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань текст проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» та аналізу регуляторного впливу до нього розміщені станом на 25.08.2020. За результатами погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» із заінтересованими органами тексти зазначеного проекту постанови та аналізу регуляторного впливу до нього розміщені станом на 15.12.2020.

Пропозиції та зауваження до проекту постанови просимо надсилати протягом місяця в електронному вигляді на електронні адреси: svr@nkrzi.gov.ua, o.genzitska@nkrzi.gov.ua  та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» (станом на 15.12.2020).

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» (станом на 15.12.2020).