11 жовтня 2017 року за сприяння Консультаційного фонду впровадження реформ пройшло навчання для керівного складу апарату НКРЗІ з питань впровадження оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

11 жовтня 2017 року за сприяння Консультаційного фонду впровадження реформ, що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH проведено навчання для керівного складу апарату НКРЗІ з питань впровадження оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Таке оцінювання - один з елементів реформи державної служби, що має на меті чітко визначити завдання для кожного державного службовця та показники, за якими оцінюватиметься досягнення результату та якість роботи.

Навчання пройшло із залученням експертів з числа Національного агентства України з питань державної служби та DBB akademie GmbH (академії Німецької асоціації державних службовців) - міжнародного експерта з питань управління людськими ресурсами.

Учасники ознайомилися з вимогами нормативно-правових актів, що визначають порядок оцінювання, роллю безпосереднього керівника державного службовця в процесі оцінювання, обговорили ризики та сильні сторони процедури, здобули практичні навички щодо розробки завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості роботи.

Успіхом можна вважати, якщо проведене навчання дозволить кожному учаснику легко і водночас професійно впоратися із розробкою для своїх підлеглих завдань на 2018 рік і показників, які свідчитимуть про їх успішне виконання, дозволять кожному чітко знати, яких результатів від них чекають та зосередитися на досягненні ключових цілей НКРЗІ.

Дякуємо за роботу співтренерам Кришталь О.М., Шевчук Л.С. та С’ю Трехарн і бажаємо успіхів всім учасникам навчання, а також всьому колективу НКРЗІ у реалізації чергового етапу реформи та ефективного впровадження процедури оцінювання результатів роботи кожного, хто працює на державу, для ефективного регулювання у сфері зв`язку та для людей.