Підсумки засідання НКРЗІ від 29 cерпня 2017 року

Сім суб’єктів господарювання включено до Реєстру операторів та провайдерів

До Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій на підставі заяв суб’єктів ринку включено:

- шість операторів: підприємця Гармаша С.М. для надання послуг доступу до Інтернет з використанням РЧР та без використання РЧР, надання в користування каналів електрозв'язку з правом здійснення їх технічного обслуговування та експлуатації з використанням РЧР та без використання РЧР у Дніпропетровській та Миколаївській областях; підприємця Чорну К.В. для надання послуг доступу до Інтернет, технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж у Миколаївській області; підприємця Ангелова Е.В. для надання послуг доступу до Інтернет, технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж у м. Ананьїв Одеської області; підприємця Марченка В.Л. для надання послуг доступу до Інтернет у с. Білогородка, с. Шевченкове, с. Бобриця, с. Гнатівка Києво-Святошинського району Київської області; підприємця Ісаєва В.Г. для технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж, надання послуг доступу до Інтернет, надання в користування каналів електрозв'язку з правом здійснення їх технічного обслуговування та експлуатації у Херсонській області; Приватне підприємство телерадіокомпанія «СВЕВА-ТВ» для надання послуг доступу до Інтернет, технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж у смт Ширяєве, смт Велика Михайлівка та смт Захарівка Одеської області;

- одного провайдера - підприємця Ангелову С.С. для надання послуг доступу до Інтернет у смт Ширяєве, смт Велика Михайлівка та смт Захарівка Одеської області.

Крім того, п’ять суб’єктів господарювання повідомили Комісію про зміну контактних даних, виду діяльності чи території здійснення діяльності для внесення відповідної інформації до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

Відповідно до пункту 4.1 Порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, у зв‘язку з припиненням діяльності у сфері телекомунікацій, що підтверджується відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій виключено 18 суб’єктів господарювання: приватне підприємство «Роутек»; ЗАТ «Цифровий стільниковий зв'язок України»; ТОВ телекомпанія «Візит»; телерадіоорганізація «ТРК «Краматорськ» у формі ТОВ; ТОВ «Спектртелесервіс»; ТОВ «Теле-радіо компанія «Алсат»; державне підприємство Дніпропетровський обласний радіотелевізійний передавальний центр; державне підприємство Рівненський обласний радіотелевізійний передавальний центр; державне підприємство Миколаївський радіоцентр; державне підприємство Херсонський обласний радіотелевізійний передавальний центр; державне підприємство «Київський радіотелевізійний передавальний центр»; підприємця Суслова О.М.; підприємця Казьміна Ю.; ТОВ «ТТК»; підприємця Романюк Г. В.; підприємця Бистрова Д.; підприємця Хижняка Р. та підприємця Рубцова В. О.

За відповідними заявами суб’єктів господарювання з Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій виключено підприємців Лопушка С.В., Полянську Н.В. та Станіславову І.О.

НКРЗІ видала ліцензії суб’єктам господарювання на здійснення виду діяльності у сфері телекомунікацій

Комісія видала ТОВ «ІНТЕЛЕКТ ДНІПРО ТЕЛЕКОМ» ліцензію на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі до 1000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території Дніпропетровської області строком на 5 років.

ТОВ «МЕГА ЛІНК» видано ліцензію на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Дніпро строком на 5 років.

ПрАТ «ТЕЛЕСИСТЕМИ УКРАЇНИ» видано ліцензію на надання послуг фіксованого місцевого телефонного звיязку з використанням безпроводового доступу із застосуванням технології СDМА з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозвיязку) на території Дніпропетровської та Харківської областей строком на 5 років.

Крім того, продовжено строк дії  чотирьох ліцензій:

- ТОВ «ГЛОБАЛ-СІТІ-НЕТ» -  на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Чорноморськ, с. Молодіжне Овідіопольського району Одеської області з 24.12.2017 по 23.12.2022;

- ТОВ «Бі.Джі.Нет» -  на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Київ з 12.12.2017 по 11.12.2022;

- Приватному підприємству «Телерадіокомпанія Новий Світ»  - на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж на території м. Бердичів Житомирської області  з 28.12.2017 по 27.12.2022;

- Комунальному підприємству «Київпастранс» - на надання послуг телефонного зв'язку (крім відомчих об’єктів) - місцевого у мережах подвійного призначення з правом створення власної мережі ємністю до 1 000 абонентських номерів на території м. Київ, з 17.12.2017 по 16.12.2022, з включенням до ліцензії особливих умов: здійснити протягом шести місяців з дати видачі відповідної ліцензії модернізацію обладнання для подальшого використання міжстанційної сигналізації СКС-7.

Видано три копії ліцензій ТОВ «лайфселл» для провайдера телекомунікацій ТОВ «Дабл-Ю Нет Україна», а саме: на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі понад 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території м. Київ; на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі понад 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території Донецької області; на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі понад 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території Дніпропетровської області.

Цим же рішенням за заявами ліцензіатів анульовано шість ліцензій:

- ТОВ «ЛАКИ ТРЕЙД» - на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Київ та м. Одеса;

- ТОВ «ЕЙБІ УКРАЇНА» - на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж (телекомунікаційних мереж) на території м. Львів, м. Харків; на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж (телекомунікаційних мереж) на території м. Луцьк; на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Івано-Франківськ, на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Хмельницький, на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Рівне.

НКРЗІ видала та продовжила термін дії ліцензій на користування РЧР України

Комісія прийняла рішення видати підприємцю Доберчаку С. В. ліцензію на користування радіочастотним ресурсом для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) строком на 5 років на території Вінницької області.

Видано три ліцензії суб’єктам господарювання на додаткову смугу радіочастот:

- підприємцю Павлище Н.І.  - на користування радіочастотним ресурсом для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації), строком на 5 років у Запорізькій області;

- ТОВ «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНА КОМПАНІЯ «ЗУРБАГАН» - на користування радіочастотним ресурсом для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) строком на 5 років у Сумській області;

- ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ» - на користування радіочастотним ресурсом для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) строком на 5 років у Хмельницькій області.

Крім того, було переоформлено дві ліцензії на користування радіочастотним ресурсом:

- ТОВ «ВЕДЕКОН» у зв’язку зі зменшенням кількості регіонів - для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) у Київській області;

- ТОВ «Судафон» у зв’язку зі зменшенням кількості регіонів - для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) у Київській, Полтавській, Сумській  та Житомирській областях.

Підприємцю Білоусу О.І. продовжено термін дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України для широкосмугового радіодоступу (радіозв'язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) з 05.12.2017 по 04.12.2022 у Львівській області.

Рішення НКРЗІ стосовно розгляду нормативно-правових актів

Відповідно до вимог Порядку регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, затверджений рішенням НКРЗ від 02.04.2009 № 1438 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.04.2009 за № 363/16379 (далі – Порядок), Комісія розглянула лист із пропозиціями ПрАТ «Фарлеп-Інвест» щодо  зміни Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги на період з 01 січня 2017 року, затверджених рішенням НКРЗІ від 08.11.2016 № 589, та відмовила ПрАТ «Фарлеп-Інвест» у зв’язку із невідповідністю цих пропозицій пункту 4.2 Порядку.