Повідомлення про скасування довіреностей на представництво інтересів НКРЗІ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, повідомляє, що наказом Голови НКРЗІ від 11.07.2017 №88/нк скасовано такі довіреності на представництво інтересів НКРЗІ:

  1. Довіреність від 10.08.2016 № 152 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Маслову Юрію Івановичу, інженеру 1-ї категорії Центральної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
  2. Довіреність від 10.08.2016 № 153 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Рябошлику Ігорю Миколайовичу, начальнику Черкаського обласного відділу Центральної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
  3. Довіреність від 10.08.2016 № 154 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Махітку Миколі Миколайовичу, інженеру 2-ї категорії Центральної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
  4. Довіреність від 10.08.2016 № 155 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Чельнику Кирилу Валерійовичу, фахівцю з правових питань та діловодства 1-ї категорії Кіровоградського обласного відділу Центральної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
  5. Довіреність від 10.08.2016 № 156 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Арапіну В’ячеславу Івановичу, начальнику Запорізького обласного відділу Центральної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

Довіреність від 20.06.2017 № 179 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», органах уповноважених на виконання судових рішень, видану Романову Сергію Васильовичу, заступнику начальника відділу правового забезпечення регуляторної діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.