НКРЗІ взяла участь у Регіональній конференції МCЕ з питань перспектив надання послуг у мережах пост-NGN, 4G та 5G

У Державному університеті телекомунікацій із 7 по 9 червня 2017 року відбулась Регіональна конференція Міжнародного Союзу електрозв’язку на тему: «Перспективи надання послуг на основі мереж пост-NGN, 4G и 5G. Організаційні та технічні рішення їх побудови та захисту», організована Міжнародним Союзом Електрозв’язку (ITU).

На конференції розглянуто актуальні проблеми державного регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом, питання побудови та забезпечення кібербезпеки мереж пост-NGN, 4G и 5G, технічні аспекти конвергенції мереж та послуг, іноваційні підходи до надання сучасних та перспективних послуг.

Перед учасниками конференції виступили представники МСЕ, НКРЗІ, УДЦР, Одеської Національної академії зв'язку ім. О.С.Попова, державних та наукових установ Білорусі, Вірменії, Молдови, представники компаній Nokia, Huawei, ПАТ «Укртелеком», провідних мобільних операторів, професорсько-викладацького складу та аспіранти університету.

Участь у роботі конференції взяли співробітники НКРЗІ. Із доповідями виступили: директор Департаменту зв’язку Іван Хохотва на тему: «Удосокналення адміністрування номерного ресурсу телекомунікаційних мереж загального користування України як складова створення умов для конвергенції мереж та послуг» та директор Департаменту ліцензування на тему Микола Сокирко на тему: «Технологічні аспекты впровадження 4G і 5G».

Матеріали конференції розміщено на веб-сайті Державного університета телекомунікацій та на веб-сайті МСЕ.