Підсумки засідання НКРЗІ від 3 січня 2017 року

Згідно з рішенням Комісії до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій на підставі заяв суб’єктів ринку внесені:

- два оператори: ТОВ «ЦЕНТР ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» для надання послуг доступу до Інтернет, надання в користування каналів електрозв'язку з правом здійснення їх технічного обслуговування та експлуатації у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях; ТОВ «ВЕП-КОМПАНІ» для технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж, надання послуг доступу до Інтернет з використанням РЧР та без використання РЧР у Полтавській та Львівській областях;

- 19 провайдерів для надання послуг доступу до Інтернет: підприємці Івасенко О. С., Жерновий В.А., Науменко Д.А., Русаков Д.О., Мірошніченко О.О., Чорноморд О. М., Чернов Д. А., Чаплигін М. О., Савченко П.С., Свіргуненко Б.А., Сидоренко С.В., Стригун О.В., Шегедін П.Р. та Торшин Є.О. у м.м. Київ, Харків, Рівне, Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Полтава, Суми, Чугуїв та  смт Пісочин Харківської області, м. Українка та м. Бровари Київської області, м. Дергачі, с. Гракове, с. Циркуни, смт Малинівка, смт Слобожанське Харківської області, с. Докучаєвське Харківської області; ТОВ «Енергія-Буран» у м. Київ; підприємець Боцвін Д.В. у Київській області; с.с. Сеньківка, Дударків, Мартусівка, Ревне, Рогозів, Мирне, Петрівське, Глибоке, Головурів, Вороньків, Старе, Любарці, Кучаків, Лебедин Бориспільського району Київської області, с.с. Гоголів, Плоске, Світильня Броварського району Київської області; смт Баришівка, с. Селичівка, с. Волошинівка Баришівського району Київської області; підприємець Гапій Р.М. у м. Тернопіль; підприємці Ящонков М.М. та Карлік Ю.С. у м. Одеса, м. Южне Одеської області, м. Чорноморськ Одеської області; смт Чорноморське Одеської області, м. Миколаїв.

Крім того, 10 суб’єктів господарювання повідомили Комісію про зміну контактних даних, місцезнаходження (місця проживання), виду діяльності чи території здійснення діяльності для внесення відповідної інформації до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

У зв’язку із зміною місцезнаходження юридичної особи Комісія переоформила ПАТ «Укртранснафта» дві ліцензії: на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі до 1000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території м. Житомир та Житомирської області, м. Ужгород та Закарпатської області, м. Одеса та Одеської області, м. Рівне та Рівненської області, м. Київ, та видала копію цієї ліцензії для філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» на території м. Житомир та Житомирської області, м. Ужгород та Закарпатської області, м. Одеса та Одеської області, м. Рівне та Рівненської області, м. Київ, а також ліцензію на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території м. Львів та Львівської області та видала копію цієї ліцензії для філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» на території м. Львів та Львівської області.

Крім того,за відповідними заявами було продовжено  строк дії п’яти ліцензій:

- ТОВ «ТЕЛЕМІСТ» - ліцензії на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території м. Дніпро та Дніпропетровської області, з 20.04.2017 по 19.04.2022;

- підприємцю Юрійчуку В.І. - ліцензії на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж на території м. Снятин Івано-Франківської області, з 10.05.2017 по 09.05.2022;

- ТОВ «КОМПАНІЯ «СКАЙЛАЙН ТЕЛЕКОМ» - ліцензії на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території м. Одеса та Одеської області, з 30.05.2017 по 29.05.2022;

- ТОВ «УКРАЇНСЬКЕ СЕРВІСНЕ ПІДПРИЄМСТВО» - ліцензії на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації мереж ефірного радіомовлення на території України, з 25.05.2017 по 24.05.2022;

- ТОВ «ТРЕЙДІНЕТ» - ліцензії на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж на території м. Лисичанськ, м. Первомайськ Луганської області, з 26.04.2017 по 25.04.2022.

За заявою ліцензіата ТОВ «ТЕЛЕКОМІНВЕСТБУД» анульовано ліцензію на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації мереж проводового радіомовлення на території Миколаївської, Херсонської, Одеської областей, АР Крим  та м. Севастополь, а також ліцензію на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 1 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території м. Запоріжжя та Запорізької області.

НКРЗІ прийняла рішення внести до Реєстру РЕЗ та ВП інформацію про 19 нових типів обладнання, а саме: шість типів радіообладнання систем  стільникового рухомого радіозв’язку; один тип  радіообладнання короткого радіусу дії систем ідентифікації і розпізнавання; один тип радіообладнання систем телеметрії, телеуправління і передачі даних; 11 типів радіообладнання у складі комбінованої продукції для особистих, родинних, побутових і технологічних потреб.

У Реєстр РЕЗ та ВП внесено зміни про інформацію щодо семи вже існуючих типів радіообладнання.

Крім того, розглянувши заяви ТОВ «Радіо Тест Стандарт» та ТОВ «Активольт» щодо визначення можливості застосування конкретного типу РЕЗ або ВП на території України та за результатами технічної експертизи з питань забезпечення електромагнітної сумісності заявлених типів РЕЗ, Комісія визначила можливим застосування двох заявлених типів радіоелектронних засобів на території України.

Інформація щодо розгляду проектів нормативно-правових актів

Розглянувши проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки», надісланий листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, НКРЗІ вирішила погодити проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки» без зауважень.