Рішення № 342 від 26.06.2018
Про внесення подання про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

Відповідно до Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 № 728, враховуючи Протокол конференції державних службовців Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 07.06.2018 № 11 та з нагоди Дня незалежності України Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері зв’язку та інформатизації, високі досягнення, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків в установленому порядку внести подання про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України Мальон Лілії Володимирівни, начальника Відділу з міжнародних питань та європейської інтеграції Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

2. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

О.Животовський