Рішення № 188 від 11.04.2017
Про розгляд проекту Указу Президента України «Про затвердження Загального регламенту Всесвітнього поштового союзу, Всесвітньої Поштової конвенції та її заключного протоколу, Угоди про поштові платіжні послуги»

Розглянувши проект Указу Президента України «Про затвердження Загального регламенту Всесвітнього поштового союзу, Всесвітньої Поштової конвенції та її заключного протоколу, Угоди про поштові платіжні послуги», надісланий листом Міністерства інфраструктури України від 22.03.2017 № 1314/13/14-17, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект Указу Президента України «Про затвердження Загального регламенту Всесвітнього поштового союзу, Всесвітньої Поштової конвенції та її заключного протоколу, Угоди про поштові платіжні послуги» без зауважень.

2. Департаменту зв’язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді до Міністерства інфраструктури України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

О.Животовський