Рішення № 403 від 24.06.2014
Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 16 Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання)»

Розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 16 Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання)», надісланого листом Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України від 12.06.2014 № 16/04/02-1558, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації
ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 16 Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання)» без зауважень.

2. Департаменту регулювання та ліцензування у встановленому порядку підготувати та направити відповідь Державній службі спеціального зв`язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

А. Семенченко